Ośrodek
Fot. Moje Gniezno / YouTube

W Internecie pojawiło się wstrząsające nagranie z Niechanowa w województwie wielkopolskim. Sytuacja miała miejsce w jednym z ośrodków wychowania i szkolenia młodzieży, gdzie jeden z podopiecznych został pobity.

Zdarzenie, w trakcie którego doszło do brutalnych scen wzbudziło ogromne emocje. Podopieczni pokłócili się między sobą, a grupa postanowiła wymierzyć sprawiedliwość jednemu z nich. Świadek przyglądał się sytuacji i wszystko nagrał.

Na trwającym ponad pięć minut filmiku widać, jak jeden z podopiecznych wyżywa się na drugim. Zadawał mu ciosy pięścią w brzuch i twarz, a do tego obrzucał go wyzwiskami. Świadkowie dodatkowo go tylko podjudzali.

Do pewnego momentu atakowany nastolatek w ogóle nie reagował na całą sytuację. Nagranie kończy się jednak w chwili, gdy rozpoczęła się otwarta bójka. Nie wiadomo, jaki był jej finał.

Ofiara miała dość agresywnego zachowania, jak również tego, że żaden z wychowawców nie zareagował na zdarzenie. Nie wiadomo także, czy wychowawcy ignorowali napływające sygnały czy faktycznie niczego nie słyszeli.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę