REKLAMA

REKLAMA

W czwartek w Mrągowie doszło do makabrycznego zdarzenia – 50-letnia kobieta została zabita przez swojego byłego partnera. Jak wykazała sekcja zwłok, w ciele było aż osiem ran postrzałowych. Jedna kula trafiła w serce.

Wydarzenia rozegrały się na osiedlu Mazurskim w Mrągowie. Kobieta nie zjawiła się w pracy, co wzbudziło u współpracowników niepokój. Poinformowali oni policję o jej zaginięciu. Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 50-latki. Na miejscu zastali otwarte drzwi, wybitą szybę balkonową. Kobieta już nie żyła.

REKLAMA

Zabójcą okazał się Cezary F., były partner zamordowanej. Przez dwa dni ukrywał się przed policją. 51-latka zatrzymano w Baranowie na krajowej szesnastce. Cezary F. chciał przebić się przez zastawioną blokadę, taranując przy tym dwa radiowozy. W samochodzie 51-latka policja znalazła broń, na którą nie miał pozwolenia. Cezarego F. zatrzymano na 3 miesiące. Usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi mu 25 lat więzienia lub dożywocie. Jak na razie mężczyzna nie złożył wyjaśnień i nie przyznał się do winy.

REKLAMA