Wsyp do woreczka
Unsplash

Wsyp do woreczka i połóż w szafie. Genialny trik, o którym musi dowiedzieć się każdy, kto lubi czyste i schludne mieszkanie. Koniecznie wypróbuj, a nie pożałujesz. 

W szafie trzymamy najczęściej ubrania. Po wypraniu ich chcemy, by zapach utrzymywał się jak najdłużej, ale często jest to krótkotrwały efekt. Na szczęście jest na to świetny patent, wystarczy wsypać do woreczka pewien składnik i po prostu umieścić w swojej szafie. Sprawdź na czym dokładnie polega ten sposób.

Wsyp do woreczka i połóż w szafie. Takich efektów się nie spodziewasz

Chcesz zatrzymać piękny i świeży zapach ubrań po wypraniu w szafie? Przygotuj mieszankę z połowy szklanki soli morskiej i kilku kropel olejku eterycznego o twoim ulubionym zapachu. Całość wystarczy wymieszać, a potem przesypać do woreczka foliowego. Porób kilka małych dziurek w woreczku, aby zapach mógł się ulatniać i zawiąż go, a następnie połóż w rogu szafy na półce.

Dzięki tej prostej mieszance twoja szafa wypełni się pięknym zapachem, a ubrania będą pachnieć o wiele dłużej. To świetny trik, który zapobiega też wilgoci. Sprawdź też patent na idealnie błyszczące panele, przeczytasz o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę