REKLAMA

folia bąbelkowa
fot. screen Youtube / PressTube

Folia bąbelkowa jest powszechnie używana do zabezpieczania przedmiotów podczas transportu i może znaleźć drugie życie w naszych domach. Nie tylko umożliwia ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami, ale także przyczynia się do redukcji hałasu. Poznaj świetny sposób na praktyczne wykorzystanie folii bąbelkowej.

REKLAMA

Folia bąbelkowa wykonana jest z dwóch warstw polietylenu (plastiku) połączonych ze sobą za pomocą małych, zamykanych pod ciśnieniem pęcherzyków powietrza. Działają one jak poduszki amortyzujące. Chronią przedmioty przed uszkodzeniami podczas transportu czy przechowywania. Folia bąbelkowa jest lekka, elastyczna i łatwa w użyciu. Jest popularnym materiałem do pakowania i zabezpieczania przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach.

Wykładam szafki kuchenne folią bąbelkową. Wszyscy się śmiali, a teraz sami tak robią

Cały czas myślałeś, że folia bąbelkowa ma zastosowanie jedynie przy pakowaniu podczas przeprowadzek czy wysyłaniu delikatnych paczek poczta? Musisz wiedzieć, że ma ona znacznie więcej praktycznych zastosowań. Jednym z najbardziej przydatnych jest wykorzystanie jej do wyłożenia kuchennych półek i szafek. Jak działa ten patent?

REKLAMA

Hałas, jaki generujemy, pracując w kuchni i stukając garnkami czy talerzami, może być uciążliwy nie tylko dla nas, ale dla pozostałych osób. Prostym rozwiązaniem będzie zastosowanie folii bąbelkowej! Wystarczy umieścić ją na dnie półek, szuflad oraz szafek. Dzięki temu unikniemy hałasu i zabezpieczymy naczynia przed uszkodzeniami. Wystarczy dostosować rozmiar i kształt folii bąbelkowej do wymiarów mebli. Dzięki temu codzienne korzystanie z kuchni będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Folia bąbelkowa to nie tylko praktyczny element ochronny, ale też skuteczne narzędzie poprawiające jakość codziennego funkcjonowania.

REKLAMA

REKLAMA