REKLAMA

Złodziej
Fot. Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

W jednym ze sklepów w Jaworze mężczyzna poprosił ekspedientkę, aby podała mu paczkę papierosów. Gdy ta się odwróciła, złodziej ukradł towar o wartości ponad 400 złotych. 24-latek miał pecha, ponieważ wszystko nagrała kamera monitoringu.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce pod koniec stycznia w jednym z jaworskich dyskontów. 24-letni mężczyzna podszedł do kasy i spakował produkty, które kasjerka skasowała. Były to produkty spożywcze i chemia o wartości ponad 400 złotych.

Uciekł ze sklepu ze skradzionymi zakupami

W pewnej chwili 24-latek poprosił kobietę o podanie mu paczki papierosów. Gdy ta się odwróciła, mężczyzna złapał wypchane po brzegi torby i wybiegł ze sklepu. Pracownicy od razu zgłosili kradzież na policję, a w całej sprawie pomogło nagranie.

REKLAMA

– Okazał się nim, dobrze znany miejscowym policjantom, 24-letni mieszkaniec tego miasta. Skradzionego towaru niestety nie udało się odzyskać, ponieważ mężczyzna zdążył wszystko sprzedać – poinformowała asp. Aleksandra Pieprzycka z jaworskiej policji.

W przeszłości mężczyzna wielokrotnie okradał jaworskie markety. – Sklepowy złodziej jest recydywistą. W przeszłości odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne występki – dodała asp. Pieprzycka. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.

REKLAMA

REKLAMA