Wymiana ciosów w samolocie! Szefowa pokładu dostała w twarz! (WIDEO)

REKLAMA

W internecie pojawiło się nagranie z samolotu Brussels Airlines z kłótnią i bijatyką. Można zobaczyć jak krok po kroku postępuje eskalacja agresji. W końcu jeden z pasażerów wymierza cios w twarz szefowej pokładu.

Początkowo materiał wideo pokazuje jak pasażer gestykuluje i agresywnie rozmawia z załogą samolotu Brussels Airlines. Słychać krzyki i słowne ataki wobec stewarda, który stara się załagodzić sytuację i skłonić awanturnika do zajęcia swojego miejsca.

REKLAMA

W końcu pojawia się też szefowa pokładu i wówczas agresja eskaluje się. Mężczyzna jest informowany, że jeśli się nie uspokoi, to wezwana będzie policja. W końcu kobieta zostaje opluta.

W odpowiedzi policzkuje agresora, a ten oddaje jej jeszcze mocniej. Wówczas zostaje powalony przez pasażerów na ziemię.

https://www.facebook.com/100001554513990/videos/2939109092817546/

REKLAMA

Jak twierdzi autorka nagrania, agresywny pasażer był z rodziną w drodze powrotnej z wakacji. Miał się uskarżać na pasażerów siedzących obok teściowej i rozpychających się. Obsługa samolotu nie chciała mu pomóc i dlatego rozgorzała awantura.

– Mężczyźni, którzy na niego wskoczyli, złamali mu żebra, a policja wyprowadziła go z samolotu, mimo że wcześniej poprosił o pomoc lekarską – mówi pasażerka.