Wymieszaj to i nałóż na fugi w wannie
YouTube Screen | Uporządkowana

Wymieszaj to i nałóż na fugi w wannie. Pozbędziesz się nieestetycznej i niezdrowej pleśni. Genialny patent.

Pleśń w łazience to dość powszechny problem, z którym boryka się wiele osób. Nie tylko jest to nieestetyczne, ale także może niekorzystnie wpływać na zdrowie. Dlatego warto poznać genialny sposób na to, by jak najszybciej pozbyć się pleśni z fug. Wystarczy zastosować mieszankę, którą należy nałożyć na fugi w wannie.

Wymieszaj to i nałóż na fugi w wannie. Będziesz zaskoczony efektem

Mieszanka, która jest skuteczna w pozbyciu się pleśni w fugach składa się z trzech składników: sody oczyszczonej, wybielacza i wody.  Wymieszaj składniki w proporcjach: 1/2 szklanki sody oczyszczonej, 1/4 szklanki wybielacza i 2 litry wody. Mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji.

Gotową miksturę nakładaj na fugi w wannie za pomocą pędzla lub gąbki. Pamiętaj, żeby nakładać ją tylko na fugi, a nie na płytki. Po Pozostaw mieszankę na około 15 minut, a następnie spłucz ją intensywnie wodą. Efekty będą natychmiast zauważalne – pleśń zniknie z fug w wannie migiem. Jeśli pleśni jest bardzo dużo to można powtórzyć zabieg kilka razy, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Pamiętaj, aby robić to w rękawiczkach, bo mieszanka ta może podrażniać skórę i oczy. Wywietrz łazienkę, aby nie wdychać oparów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę