Wysmaruj stopy ketchupem
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Wysmaruj stopy ketchupem, a będziesz zachwycony rezultatem. To trik, który kiedyś stosowali nasi przodkowie. Sprawdź czy o tym wiedziałeś.

Popękane i suche stopy to zmora wielu osób. Jest to męczące i przede wszystkim nie wygląda dobrze. Warto wiedzieć co jest przyczyną tego stanu i najlepiej zbadać się, by jak najszybciej wyeliminować problem. Często jest to spowodowane niedoborami witamin, nieprawidłowej pielęgnacji, ale tez innymi schorzeniami. Aby złagodzić objawy i przywrócić piętom wygląd zastosuj genialny trik z ketchupem. Na czym polega? Sprawdź!

Wysmaruj stopy ketchupem. Efekty będą zaskakujące

Dlaczego ketchup to świetny sposób na suche pięty? Ma w swoim składzie składniki takie jak sól i ocet, które skutecznie zmiękcza skórę. Wystarczy wysmarować całe stopy zwracając uwagę na pięty, by pozostała na nich grubsza warstwa. Nałóż torebki foliowe na stopy i pozostaw tak na 20 minut. Po tym czasie możesz zmyć ketchup i umyć stopy płynem do mycia z wodą. Na koniec nałóż grubą warstwę kremu, najlepiej z mocznikiem. Stopy będą gładkie i nawilżone, ten sposób przyniesie ulgę.

Sprawdź też świetny sposób z wykorzystaniem folii aluminiowej. Dzięki niemu wyzdrowiejesz ekspresowo i pozbędziesz się przeziębienia. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!