Wysmaruj tym płytę indukcyjną, a będzie jak nowa. Genialny trik!

Wysmaruj tym płytę indukcyjną
YouTube screen | Thoughts for Happy Minds

Wysmaruj tym płytę indukcyjną, a efekty cię zaskoczą. Poznaj trik, który jest ekologiczny, bardzo skuteczny i tani. Dzięki niemu możesz zapomnieć o długim szorowaniu. Sprawdź!

REKLAMA

Płyta indukcyjna to nieodłączny element w kuchni, dlatego warto zadbać o jej dobry wygląd na dłużej. Częstym problemem jest jej doczyszczenie do stanu idealnego ze względu na codziennie gotowanie. Okazuje się jednak, że jest pewien genialny trik, który w kilka minut pozbędzie się ciężkich zabrudzeń. Jeśli lubisz ekologiczne i domowe sposoby, to ten jest właśnie dla ciebie.

Wysmaruj tym płytę indukcyjną i przetrzyj po kilku minutach. Rewelacyjne efekty

REKLAMA

 Ten trik sprawi, że uporczywe plamy ze szklanej płyty indukcyjnej znikną w mgnieniu oka. A wszystko to za sprawą pewnej mikstury, którą zrobisz w kilka sekund.

3 łyżki sody oczyszczonej wymieszaj z 3 łyżkami octu oraz łyżką płynu do naczyń i soku z cytryny. Wysmaruj gotową pastą całą powierzchnię płyty i pozostaw na kilka minut. Po tym czasie weź miękką gąbeczkę i namocz ją w wodzie, następnie umyj indukcję. Pamiętaj, by nie szorować indukcji szorstką stroną gąbki, żeby nie powstały rysy. Warto stosować tę domową miksturę regularnie, by płyta indukcyjna już zawsze wyglądała jak nowa.

REKLAMA

Jeśli lubisz domowe i ekologiczne sposoby to koniecznie przeczytaj jak wyczyścić wnętrze piekarnika za pomocą popularnego produktu.

Udostępnij: