REKLAMA

Wysmaruj tym zlew
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Wysmaruj tym zlew i pozostaw na kilkanaście minut. Będziesz zdumiony efektami, dlatego koniecznie wypróbuj i przekonaj się, że ten sposób jest skuteczny. 

REKLAMA

Zlew w kuchni często po dłuższym czasie użytkowania po prostu się niszczy. Pojawiają się zacieki, smugi, plamy, a w najgorszym wypadku kamień, którego ciężko się pozbyć. Aby zachować wygląd zlewu na jak najdłużej trzeba pamiętać o profilaktyce czyli regularnym czyszczeniu jego powierzchni. Okazuje się, że jest sposób na to, by zrobić to bez długiego szorowania. Sprawdź czy znałeś ten trik już wcześniej.

Wysmaruj tym zlew. Będzie jak nowy w kilka minut

REKLAMA

Wysmaruj zlew ketchupem wraz z kranem i pozostaw na 15-20 minut. Ketchup świetnie się do tego nadaje, ma w swoim składzie m.in. ocet, który rewelacyjnie zapobiega osadom, zaciekom i powstawaniu kamienia. Potem wystarczy tylko umyć gąbką i płynem do naczyń tak jak zawsze. Aby wzmocnić działanie ketchupu możesz posypać najpierw zlew sodą, a potem dopiero polać go i wysmarować po powierzchni.

Ten trik jest rewelacyjny, a przede wszystkim skuteczny. Wiedzieli o nim tylko nieliczni, dlatego warto go zastosować. Sprawdź też jak wyczyścić płytę indukcyjną w ekspresowy i tani sposób. Pisaliśmy o tym tutaj.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA