Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji z Kielc zdecydował o publikacji wizerunku groźnej kobiety. Chodzi o Renatę Łuszczykiewicz, która ma koncie wiele przestępstw dokonanych za pośrednictwem Internetu.

Swoją działalność cyber-przestępczą miała realizować na terenie całej Polski. Dlatego też jest poszukiwana przez policję na obszarze całego kraju. Jak podejrzewają służby, mogła już opuścić granice Polski. Uruchomione zostały także procedury poszukiwań na skalę międzynarodową.

W związku poszukiwaniami kobiety wydano 8 listów gończych i 65 zarządzeń dotyczących ustalenia miejsca jej pobytu. Wiadomo, że Łuszczykiewicz urodziła się 28 czerwca 1981 roku i pochodzi ze Straszowa. Jej ostatni aktualny adres zamieszkania to Chmielnik, Plac Targowy 31.

W związku ze sprawą policja zwraca się o pomoc do wszystkich osób, które mogłyby w jakikolwiek sposób pomóc w jej zatrzymaniu. Gwarantowana jest przy tym anonimowość. Na wszelkie sygnały policjanci z Kielc czekają pod telefonu 47-802-3425 lub numerem alarmowym 112.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna