Prysznic
fot. pixabay.com

Czyszczenie kabiny prysznicowej nie należy do najprzyjemniejszych czynności wśród naszych domowych obowiązków. Czynność ta kosztuje nas dużo pracy szczególnie wtedy, kiedy nie czyścimy naszego prysznica regularnie.

Czym wyczyścić prysznic?

Wiele osób do czyszczenia kabiny prysznicowej wykorzystuje sklepowe środki, które są przeznaczone do tych celów. Wiemy jednak, że nierzadko są one drogie, a finalnie nie spełniają naszych oczekiwań. Niektórzy czyszczą prysznic przy użyciu octu. Nie da się jednak ukryć, że ma on intensywny zapach, który może przeszkadzać.

Istnieje zatem jeszcze inny, niezwykle skuteczny sposób na kompleksowe wyczyszczenie naszej kabiny prysznicowej. Wystarczy zaledwie tabletka do zmywarki i czysta gąbka.

Ten sposób jest fenomenalny

W nowej gąbce wycinamy niewielki dołek, tak aby idealnie pasowała tam tabletka do zmywarki. Następnie gąbkę delikatnie zwilżamy i przy jej pomocy dokładnie czyścimy wszystkie elementy naszego prysznica. Uzyskaną pianę pozostawiamy na kilkanaście minut. Na koniec całość spłukujemy ciepłą wodą i gotowe. Prysznic lśni jak nowy.

Co więcej, sposób ten możemy wykorzystać także podczas mycia wanny, umywalek, a nawet piekarnika.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!