REKLAMA

Ślub
Fot. TikTok

Zestresowani narzeczeni niekiedy popełniają gafy i pomyłki podczas ślubu. Taka sytuacja zdarzyła się w jednym z kościołów koło Wolsztyna. Ksiądz udzielający sakramentu od razu zareagował na wpadkę, którą popełnił pan młody.

REKLAMA

Filmik z nagraniem tej dość niecodziennej sytuacji pojawił się na TikToku. Widać na nim parę młodą, która wyraźnie była zestresowana całą sytuację. Wraz z księdzem wybrankowie znajdowali się w kościelnej zakrystii.

Młodzi odbywali ćwiczenia z przemowy i powtarzali po kapłanie słowa przysięgi małżeńskiej. Była to dla nich próba generalna przed uroczystością, którą niebawem mieli odbyć przed ołtarzem. W pewnym momencie doszło do zabawnej sytuacji z udziałem pana młodego.

REKLAMA

Podczas wypowiadania przysięgi, pan młody na chwilę się zdekoncentrował i spuścił wzrok ze swojej partnerki. Ksiądz to zauważył i humorystycznie zareagował. Z uśmiechem na twarzy powiedział do mężczyzny: „Patrz na nią, bo ci zaraz dam”.

Nieco później również panna młoda zaliczyła drobną gafę. Stało się to przy próbie zakładania obrączek. Kobieta także została żartobliwie pouczona przez księdza. „Nie rozczapierzaj! (…) Nie bądź taka sztywna!” – powiedział z szerokim uśmiechem na ustach duchowny.

REKLAMA

https://www.tiktok.com/@mariuszczuprynia7/video/7257802326310767899


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA