W Rybińsku w Rosji doszło do makabrycznych wydarzeń. 41-letni mężczyzna najpierw zgwałcił, później zabił dwie dziewczynki w wieku 8 i 13 lat. Policja opublikowała nagranie, na którym widać, jak zwyrodnialec wybiega z domu, w którym doszło do zbrodni.

Witalij Molczanow – to on jest podejrzanie o dokonanie makabrycznych rzeczy. Zgwałcone i zabite dziewczynki były córkami jego partnerki. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne zbrodnie – siedział w więzieniu za gwałt i zabójstwo. Zza krat wyszedł w 2010 roku.

Walentyna Saprunowa, matka zabitych dziewczynek, twierdzi, że nie wiedziała nic o kryminalistycznej przeszłości partnera. Obydwoje poznali się przez aplikację randkową. Po miesiącu znajomości kobieta z dziećmi przeprowadziła się do Rybińska, by zamieszkać z Molczanowem. Gdy we wtorek wróciła z pracy do domu, zastała straszny widok. Jak twierdzi, jej córeczki były poszatkowane nożem.

Jak potwierdził Rosyjski Komitet Śledczy 8- i 13-latka zostały zgwałcone. Przeciwko Molczanowi wszczęto śledztwo za podwójne zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna