Trudno chyba o większy egoizm. Jak poinformowała przychodnia weterynaryjna Abwet z Krakowa, kierowca zablokował swoim pojazdem wejście do lokalu. Okazuje się, że pomocy w tej sprawie odmówiła straż miejska i policja.

Okazuje się, że wejście jest zablokowane przez kierowcę seata już od kilku dni. Przychodnia powiadomiła o całej sytuacji policję i straż miejską. Niestety ani zarządca nieruchomości, ani też służby nie są w stanie nic zrobić.

– Policja oraz straż miejska odmawiają nam pomocy, tłumacząc to brakiem regulacji prawnych – droga wewnętrzna. Niestety, również Zarządca tego obszaru nie może w żaden sposób „usunąć” pojazdu sprzed wejścia – napisała na Facebooku przychodnia Abwet.

Mało tego. To jak się okazuje nie jest pierwszy tego typu przypadek. Zarówno właściciel seata, ale też inni kierowcy, pozostawiają swoje pojazdy w takim miejscu, że w efekcie spuszczenie rolet antywłamaniowych nie jest możliwe i są one niszczone.

– Właściciel pokazanego pojazdu (z resztą nie tylko on) już wcześniej parkował tak, że nie mogliśmy spuścić rolet antywłamaniowych na drzwiach. Dodatkowo kilka razy w roku musimy naprawiać ww rolety, ponieważ kierowcy je niszczą parkując (wjeżdżają w nie) – czytamy na profilu przychodni.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę