Eloisa Pinto Fontes ( 26 l. ) ostatni raz była widziana 19 czerwca 2019 roku w Nowym Jorku. Po ponad roku odnaleziono modelkę w brazylijskich fawelach. Według funkcjonariuszy, kobieta „była zdezorientowana i bosa”. Co się z nią stało?

https://www.instagram.com/p/CGELybyhJb4/?utm_source=ig_web_copy_link

Fontes jest znana przede wszystkim z okładek „Elle” oraz”Glamour”. Modelka uczestniczyła w pokazie Dolce&Gabbana w Nowym Jorku, który odbywał się w czerwcu ubiegłego roku. I nagle krótko po nim po prostu zniknęła ze swojego mieszkania na Manhattanie. Nikt jej nie widział, gdzie aktualnie przebywa oraz co się z nią dzieje.

https://www.instagram.com/p/CGEJwoPjwV8/?utm_source=ig_web_copy_link

Modelkę znaleziono w Brazylii

Dopiero w październiku tego roku, służby patrolujące fawele Morro do Cantagalo w Rio de Janeiro, trafiły na ślad młodej modelki. Z relacji tamtejszych mediów wynika, że Eloisa Pinto Fontes co najmniej od dwóch dni błąkała się po okolicy. „Była zdezorientowana i bosa” – mówiono. 26-latka ubrana była jedynie w spodnie od dresu, a w plecaku miała swoje portfolio i oraz wszystkie kontrakty modelingowe. Kobieta całkowicie nie wiedziała, co się z nią dzieje. Sprawiała wrażenie, jakby bała się, że policjanci chcą ją okraść. To dzięki zawartości plecaka funkcjonariusze mogli ustalić jej tożsamość.

Policjanci postanowili przewieźć 26-letnią kobietę do placówki socjalnej, gdzie od razu została przebadana przez psychiatrę. Lekarz podjął decyzję, by umieścić modelkę w specjalistycznym zakładzie zdrowia psychicznego, gdzie zostanie objęta opieką specjalistów.

Według portalu extra.globo.com, modelka wcale nie zaginęła. tylko powróciła do Brazylii na początku tego roku. Rodzina Eloisy o niczym nie widziała, od roku poszukiwali modelkę. Kobieta na początku miała zamieszkać ze swoją przyjaciółką w Rio, a następnie zapoznać mężczyznę z którym miała romans. Ich związek trwał prawdopodobnie cztery miesiące. Nie wiadomo, co działo się z modelką Fontes od czasu rozstania z kochankiem do dnia dzisiejszego, kiedy została znaleziona w brazylijskich slumsach.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!