W Jeruzalu nieopodal Warszawy Zbigniew Ziobro ma posiadłość – jest ona oddalona od innych dróg i gospodarstw. Nad terenem obowiązuje zakaz lotów samolotem i dronem.

Na taką ochronę w kraju może liczyć jedynie prezydent. Zakaz lotów obowiązuje jedynie nad Pałacem Prezydenckim i innymi posiadłościami, w których przebywa głowa państwa. W przypadku Zbigniewa Ziobry problemem jest to, że według oficjalnych oświadczeń nie mieszka on w tej posiadłości. „Gazeta Wyborcza” podała, że według rozliczeń podatkowych cała posiadłość funkcjonowała jako działka leśno-rolna, a dom jest ciągle w trakcie budowy. Gazeta podaje też, że Ziobro posiada jeszcze dwie inne działki leśno-rolne, nad którymi jednak nie obowiązują zakazy lotów.

Skąd więc takie zakazy nad posiadłością w Jeruzalu? Kilka miesięcy temu podawano wiadomość, że planowany jest zamach na Zbigniewa Ziobrę. „Gazeta Wyborcza” informowała, że ma stać za nim jeden z polskich baronów narkotykowych – miał on zlecić zamach znajomemu, który tworzy bomby wybuchowe.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!