Załóż rajstopy na worek do śmieci. Już zawsze będziesz tak robić

Załóż rajstopy na worek do śmieci
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Załóż rajstopy na worek do śmieci, a to sprawi, że już zawsze będziesz stosować ten trik. Jest niezwykle przydatny i funkcjonalny. Sprawdź czy o tym wiedziałeś.

REKLAMA

Zakładanie na worek do śmieci części rajstopy może wydawać się dla wielu osób dziwne. Ale jest to niezwykle skuteczny trik, który utrzymuje czystość w szafce, w której znajduje się kosz. Sprawdź i koniecznie wypróbuj, bo warto.

Załóż rajstopy na worek do śmieci. Efekty będą niesamowite

Jeśli masz rajstopy, które chcesz wyrzucić to najpierw wytnij z nich pasek-gumkę znajdującą się w pasie. Podczas wymiany worka na nowy, umieść go w koszu tak jak dotychczas, następnie załóż wyciętą gumkę z rajstop na kosz – tak, aby oplatała końcówki worka.

Dzięki temu prostemu sposobowi już nigdy nie będziesz mieć problemu ze zsuwającym się workiem pod wpływem śmieci. Gumka rajstopowa świetnie będzie trzymać worek i dzięki temu prościej jest utrzymać czystość w tym miejscu i nie będzie trzeba szukać w śmieciach zaginionych końcówek. Zanim wyrzucisz rajstopy, wykorzystaj je maksymalnie! Warto o tym pamiętać.

REKLAMA