Noszenie maseczek to norma w obecnych czasach. Trzeba zakładać je np. w sklepach lub komunikacji miejskiej, o czym wielu z nas zapomina. Niektórzy, aby zachęcić innych do zakrywania twarzy wymyślają coraz nowsze rodzaje masek. Wśród trendów pojawia się maska ​​z nadrukiem własnej twarzy. Takie nietypowe maski są powszechne, jednak istnieje szansa, że ​​mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami.

Użytkownik Twittera podzielił się swoją przezabawną, niestandardową maską na twarz, która nie tylko rozśmieszyła ludzi, ale nawet zachęciła wielu do dzielenia się podobnymi zdjęciami.

„Dobrą wiadomością jest to, że przybyła moja niestandardowa maska ​​na twarz, zła wiadomość jest taka, że ​​wydrukowali moją twarz o 20% za dużą” – powiedział użytkownik Twittera Cameron Mattis.

Tweet od 28 lipca zebrał już ponad 621 tys. polubień i ponad 61 tys. udostępnień  – i wciąż ta liczba rośnie! Ludzie w komentarzach wstawiają zabawne reakcje na wstawiony post. Wielu nie mogło powstrzymać się przed udostępnieniem własnych podobnych zdjęć w nietypowych maskach.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę