Założył nietypową maseczkę i wywołał lawinę zabawnych reakcji wśród internetów

Noszenie maseczek to norma w obecnych czasach. Trzeba zakładać je np. w sklepach lub komunikacji miejskiej, o czym wielu z nas zapomina. Niektórzy, aby zachęcić innych do zakrywania twarzy wymyślają coraz nowsze rodzaje masek. Wśród trendów pojawia się maska ​​z nadrukiem własnej twarzy. Takie nietypowe maski są powszechne, jednak istnieje szansa, że ​​mogą nie działać zgodnie z oczekiwaniami.

Użytkownik Twittera podzielił się swoją przezabawną, niestandardową maską na twarz, która nie tylko rozśmieszyła ludzi, ale nawet zachęciła wielu do dzielenia się podobnymi zdjęciami.

Czytaj także:  Czarna pszczoła pojawiła się w Polsce! Wszystko przez zmiany klimatyczne?

„Dobrą wiadomością jest to, że przybyła moja niestandardowa maska ​​na twarz, zła wiadomość jest taka, że ​​wydrukowali moją twarz o 20% za dużą” – powiedział użytkownik Twittera Cameron Mattis.

Tweet od 28 lipca zebrał już ponad 621 tys. polubień i ponad 61 tys. udostępnień  – i wciąż ta liczba rośnie! Ludzie w komentarzach wstawiają zabawne reakcje na wstawiony post. Wielu nie mogło powstrzymać się przed udostępnieniem własnych podobnych zdjęć w nietypowych maskach.

Czytaj także:  Co się stanie jeśli zjesz robaczywe owoce?

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.