Zdarzenie miało miejsce w południowo-zachodniej Anglii na farmie Clifden Farm. Dzień był pogodny, więc wiele osób postanowiło go spędzić na plaży. Znalazł się jednak kierowca, który zaparkował samochód na cudzym polu. To, co zrobił jego właściciel na długo zapadnie w pamięć posiadacza auta.

Robbie Nute pracujący dla Clifden Farm, tak jak zwykle jechał ciągnikiem do pracy. Tym razem jednak zauważył zaparkowanego na polu mercedesa.

Swoje niezadowolenie z tego faktu postanowił opublikować na portalu społecznościowym. Na filmie krytykuje posiadacza auta, który zapewne poszedł sobie po prostu na plażę.

– Plaża jest dzisiaj ładna i zapełniona – przypuszczam, że wszyscy pamiętają o dystansie społecznym. Tak zapełniona, że niektórzy postanowili zaparkować na polu – cytuje treść nagrania „Mirror”.

Na nagraniu słychać jeszcze dziecięcy głos pytający, co zamierza zrobić z tym faktem. Następnie widzimy jak rolnik podjeżdża do samochodu i oblewa go naturalnym nawozem.

– Mam nadzieję, że mycie samochodu sprawi mu tyle samo radości, ile mi jego oblewanie – cytuje pracownika Clifden Farm „Mirror”.

https://www.facebook.com/634514679915858/videos/260660478628014/

Film ma sporą popularność w sieci, a wielu internatów otwarcie wyraża aprobatę dla takiego działania. Są też tacy, którzy uważają, że Nute postąpił złośliwie, a skutków pozytywnych i tak nie będzie, bo właściciel mercedesa najprawdopodobniej nie zmieni swojego rozumowania.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna