Zaparkował mercedesa na cudzym polu. Rolnik dał mu nauczkę! (WIDEO)

Zdarzenie miało miejsce w południowo-zachodniej Anglii na farmie Clifden Farm. Dzień był pogodny, więc wiele osób postanowiło go spędzić na plaży. Znalazł się jednak kierowca, który zaparkował samochód na cudzym polu. To, co zrobił jego właściciel na długo zapadnie w pamięć posiadacza auta.

Robbie Nute pracujący dla Clifden Farm, tak jak zwykle jechał ciągnikiem do pracy. Tym razem jednak zauważył zaparkowanego na polu mercedesa.

Swoje niezadowolenie z tego faktu postanowił opublikować na portalu społecznościowym. Na filmie krytykuje posiadacza auta, który zapewne poszedł sobie po prostu na plażę.

Czytaj także:  Wykryli korupcję! Pieniądze znaleźli w... lodówce!

– Plaża jest dzisiaj ładna i zapełniona – przypuszczam, że wszyscy pamiętają o dystansie społecznym. Tak zapełniona, że niektórzy postanowili zaparkować na polu – cytuje treść nagrania „Mirror”.

Na nagraniu słychać jeszcze dziecięcy głos pytający, co zamierza zrobić z tym faktem. Następnie widzimy jak rolnik podjeżdża do samochodu i oblewa go naturalnym nawozem.

– Mam nadzieję, że mycie samochodu sprawi mu tyle samo radości, ile mi jego oblewanie – cytuje pracownika Clifden Farm „Mirror”.

Czytaj także:  Wykryli korupcję! Pieniądze znaleźli w... lodówce!

Dont park on a farners field when you fancy a jolly

Remember guys If there’s no parking near the beach …. do not park in a farmers field ….. Good on the farmers !!!!!!! Buy this man a drink… or 10 🌟🔥EDIT🔥🌟. As we are tractor remap tuning specialists I would like to reward this hero with a free complimentary remap on his tractor for his epic stunt ! Www.ozmo-motorsport.co.uk

Opublikowany przez Ozmo Motorsport Remap Tuning Specialists Piątek, 22 maja 2020

Film ma sporą popularność w sieci, a wielu internatów otwarcie wyraża aprobatę dla takiego działania. Są też tacy, którzy uważają, że Nute postąpił złośliwie, a skutków pozytywnych i tak nie będzie, bo właściciel mercedesa najprawdopodobniej nie zmieni swojego rozumowania.

Czytaj także:  Wykryli korupcję! Pieniądze znaleźli w... lodówce!

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.