Paczkomat
Fot. Wikimedia Commons

Paczkomaty są niemal nieodzownym elementem wielu polskich miast. W jednym z nich doszło jednak do niecodziennej sytuacji. Pewien przechodzień zauważył, jak przed urządzeniem pojawiły się nagrobki zakładu kamieniarskiego.

O niecodziennym widoku pewien przechodzień postanowił poinformować za pośrednictwem Twittera. Cała sytuacja miała miejsce w Kielcach przy ulicy Batalionów Chłopskich 107, gdzie przed paczkomatem stanęły nagrobki.

Po publikacji zdjęcia internauci szybko zaczęli komentować zdjęcie. Natychmiast posypały się komentarze. „Nie zmieściło się do skrytki?”, „Wieczysta skrytka”, „Gorzej jak z paczkomatu trup wyskoczy” – piszą rozbawieni użytkownicy Twittera.

Jak się okazało, paczkomat znajduje się tuż obok lokalnego zakładu kamieniarskiego. Na zdjęcie postanowił zareagować również jeden z kurierów. „Dzięki za namiar, zajmiemy się tą perełką” – napisał.

Obecnie na terenie całej Polski jest już ok. 19 tys. automatów InPost służących do odbioru i nadawania paczek. Coraz częściej łatwiejszy dostęp do paczkomatów mają mieszkańcy małych miasteczek i wsi. Łatwiejsza staje się także obsługa automatów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę