Zdjęcia aktorki z dzieckiem wywołały burzę! „Ciało to moje narzędzie pracy”

Joanny Moro, aktorka i matka trójki dzieci opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej z córką. Opublikowane na Instagramie zdjęcia z sesji wywołały falę dyskusji w social mediach. Dlaczego aktorka wzięła udział w takiej sesji? Co pod zdjęciami zarzucają jej internauci?

– Nigdy nie mam intencji obrażania ludzi – podsumowała zamieszanie wokół zdjęć Joanna Moro.

– Ja jestem aktorką. Ciało to moje narzędzie pracy. To, że Instagram dzisiaj pomaga aktorom spełniać się, bo nie mamy możliwości np. w teatrze, filmie – to rodzaj kreacji – tłumaczyła.
Aktorka wyjaśniła, że fotografka zaproponowała jej sesję zdjęciową w konwencji obrazów. Jednak nie wszystkim spodobało się to, że gwiazda wystylizowała się na Matkę Boską.

– Chciałam pokazać koronę jako symbol władzy. Kiedyś wydawało mi się, że kobieta mająca trójkę dzieci, może tylko siedzieć w domu. Dziś wiem, że może pięknie wyglądać, pracować, super się czuć z dziećmi w domu – powiedziała.

Aktorka dodała, że matki miewają różne potrzeby np. niektóre chcą od razu po porodzie wrócić do obowiązków zawodowych, a inne wolą poświęcać się macierzyństwu w domu.

– Dla mnie sesja zdjęciowa jest tym, co lubię. Dobrze czuję się na sesji. Ewa (córeczka aktorki – red.) bardzo dobrze się czuła na sesji – stwierdziła Joanna Moro, dodając, że przynajmniej na moment mogła poczuć się królową. – Według mnie rodzina, mężczyźni, powinni na co dzień tak hołubić kobiety, matki, by tak się czuły – powiedziała.

Czytaj także:  Znany aktor do Kaczyńskiego: „Wyzywam cię na pojedynek, psychopato i dewiancie religijny z Żoliborza”

Zdjęcia dziecka w internecie – czy to naruszenie prywatności?

Joanna Moro, zapytana o to, czy publikowanie twarzy dziecka nie jest naruszaniem jego prywatności, odpowiedziała, że jest to temat nad którym się długo zastanawiała z rodziną.

– Ale stwierdziliśmy, że żyjemy w czasach, gdy jest taki natłok informacji, zdjęcia rzeczywiście pozostają w sieci, ale to ja decyduję, jakie zdjęcia dać. Nie widać na nich nagości – to rączki, nóżki. To piękna pamiątka – mówiła Moro.

Zobaczcie sesję zdjęciową aktorki z dzieckiem, która wywołała falę dyskusji wśród internautów!

View this post on Instagram

Korona ostatnio króluje … , ale ta w innej odsłonie @eliana_photography_pl namówiła mnie na zdjęcia w odsłonie matki jako królowej – królowej życia , która razem z korona, berłem ciągnie cały tren obowiązków związanych z rola matki … często dziś niedoceniana i pomniejszana , a przecież to lata pracy, wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszego potomstwa i społeczności … Mamuśki, dumnie nośmy bródkę uniesioną – wszystkie jesteśmy madonnami 👸 #coronatimes #królowamatka #matkawkoronie #korona #dumnamama #matkapolka #rolamatki #motheranddaughter #matkaicorka #zloto #madonna #sesjamamaicorka #mamaija Polecam Wam bardzo kreatywny team @eliana_photography_pl i @makeantonina – pięknie , nowocześnie , przytulnie , z super pomysłami i dobra energia dziewczyny !

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

View this post on Instagram

💫💫💫 ————— Zdjęcie , na którego temat było tyle szumu , ze po co zdjęcia na golasa z dzieckiem , dla kasy , po co się sprzedawać , trzeba zachować dla siebie , to takie intymne … ale czyż to nie jest piękne ? Co ja tu widzę ? Widzę piekna , spełniona , szczęśliwa kobietę i spokojne , bezpiecznie się czujące dziecko … A Wy ? Akurat tu nie ma żadnej reklamy , robię to bo lubię sesje , daja mi dużo radości, a przy okazji mam piekna pamiątkę . Sama podglądam inspiracje w necie do działania i tez po to to daje , zeby Was zainspirować . Dziś udzieliłam wywiadu i właśnie odniosłam się do tematu relacji z maluszkiem, jak to jest ważne i przydatne budowanie jej jak najwcześniej . Między innymi sesje mi w tym pomogły. Miałam sesje w każdym semestrze w ciąży i samo dotykanie brzuszka z czułością zbudowało super więź i miłość do mojej córeczki. Każdy ma swoją drogę i wybiera co mu odpowiada . Nie narzucam , podpowiadam , a może i Wam to się spodoba ;))) Pomysł na to piękne zdjęcie i wykonanie @eliana_photography_pl Dziekuje bardzo @makeantonina pięknie umalowała i uczesała , przy tym cały czas miałam Ewę na rękach , była mega zafascynowana Tosia i jej poczynaniami ( nie byłaby to dziewczynka )

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on