Joanny Moro, aktorka i matka trójki dzieci opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej z córką. Opublikowane na Instagramie zdjęcia z sesji wywołały falę dyskusji w social mediach. Dlaczego aktorka wzięła udział w takiej sesji? Co pod zdjęciami zarzucają jej internauci?

– Nigdy nie mam intencji obrażania ludzi – podsumowała zamieszanie wokół zdjęć Joanna Moro.

– Ja jestem aktorką. Ciało to moje narzędzie pracy. To, że Instagram dzisiaj pomaga aktorom spełniać się, bo nie mamy możliwości np. w teatrze, filmie – to rodzaj kreacji – tłumaczyła.
Aktorka wyjaśniła, że fotografka zaproponowała jej sesję zdjęciową w konwencji obrazów. Jednak nie wszystkim spodobało się to, że gwiazda wystylizowała się na Matkę Boską.

– Chciałam pokazać koronę jako symbol władzy. Kiedyś wydawało mi się, że kobieta mająca trójkę dzieci, może tylko siedzieć w domu. Dziś wiem, że może pięknie wyglądać, pracować, super się czuć z dziećmi w domu – powiedziała.

Aktorka dodała, że matki miewają różne potrzeby np. niektóre chcą od razu po porodzie wrócić do obowiązków zawodowych, a inne wolą poświęcać się macierzyństwu w domu.

– Dla mnie sesja zdjęciowa jest tym, co lubię. Dobrze czuję się na sesji. Ewa (córeczka aktorki – red.) bardzo dobrze się czuła na sesji – stwierdziła Joanna Moro, dodając, że przynajmniej na moment mogła poczuć się królową. – Według mnie rodzina, mężczyźni, powinni na co dzień tak hołubić kobiety, matki, by tak się czuły – powiedziała.

Zdjęcia dziecka w internecie – czy to naruszenie prywatności?

Joanna Moro, zapytana o to, czy publikowanie twarzy dziecka nie jest naruszaniem jego prywatności, odpowiedziała, że jest to temat nad którym się długo zastanawiała z rodziną.

– Ale stwierdziliśmy, że żyjemy w czasach, gdy jest taki natłok informacji, zdjęcia rzeczywiście pozostają w sieci, ale to ja decyduję, jakie zdjęcia dać. Nie widać na nich nagości – to rączki, nóżki. To piękna pamiątka – mówiła Moro.

Zobaczcie sesję zdjęciową aktorki z dzieckiem, która wywołała falę dyskusji wśród internautów!

https://www.instagram.com/p/CF87sBoFFCB/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CGJ240QFaXJ/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CGCYnu8F4Am/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CF_j0dmF1fv/?utm_source=ig_web_copy_link

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna