Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk ostatnimi czasy zmagał się ze skutkami skandali dotyczących jego jedynego syna, Daniela. Wygląda na to, że problem jest już za nim. Muzyk przekazał, że niesforny jedynak dogadał się z byłą małżonką.

W rozmowie z tabloidem „Twoje Imperium” Zenek Martyniuk zdradził, że sytuacja w jego domu rodzinnym powoli wraca na właściwe tory. Daniel Martyniuk, który w chwili obecnej odbywa zasądzone prace społeczne, zachowuje się o wiele lepiej niż w poprzednich miesiącach.

Zenek Martyniuk przekazał radosną nowinę

-Daniel od pewnego czasu nie sprawia żadnych problemów. Wszystko powoli wraca na właściwe tory – zaznaczył piosenkarz.

Przed Świętami Bożego Narodzenia Martyniukowie przeprosili byłą partnerkę Daniela za nieładne słowa skierowane w stronę jej rodziny. Danuta Martyniuk mówiła, że „nie powinna dopuścić, żeby zawładnęły nią złe emocje”. Daniel również chciał się pogodzić z byłą żoną i jednocześnie zapewnić córce jak najlepsze warunki.

– Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil. Zależy nam obojgu, żeby Laura dorastała w spokoju i miłości. Dołożę wszelkich starań, by niczego jej nie brakowało – oznajmił 31-latek.

Ewelina Golczyńska wybaczyła byłemu mężowi wybryki, jakich dopuszczał się podczas krótko trwającego małżeństwa. 21-latka stwierdziła, że dobro jej córki jest dla niej najważniejsze, dlatego nie ma zamiaru utrudniać Martyniukom kontaktów z wnuczką.

– Widzę, że wszystko jest na dobrej drodze. Daniel i Ewelina są po rozwodzie, ale doszli do porozumienia. Cieszy mnie to. Staram się nie wtrącać w ich sprawy, bo to ich życie – opowiadał Zenek Martyniuk w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

– Jest moim najukochańszym skarbem. Mądrym i ślicznym. Jak wchodzę do sklepu z zabawkami, od razu patrzę, co mogę kupić, co by jej się spodobało – dodał gwiazdor.

Wygląda na to, że rodzina w końcu doszła do porozumienia w kwestii wychowania małej Laury.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna