Złap za 1 produkt i wsmaruj w kran. Zacieki znikną, a armatura zalśni jak nowa

kran
fot. screen Youtube / Советы для дома

Zacieki na kranie to nieprzyjemny widok dla naszych oczu. Chociaż je wycieramy, to wracają jak bumerang. Jeśli ta sytuacja dotyczy też ciebie, to koniecznie musisz poznać prostą metodę, by jej przeciwdziałać. Jej pomysłodawczynią jest @SatisfyingCleaning, która na Instagramie zdradziła użytkownikom swój niezawodny patent. Dzięki niemu można utrzymać armaturę w doskonałym stanie.

REKLAMA

Wiele środków codziennego użytku można wykorzystać w naprawdę nietypowy sposób. Pomagają w sprzątaniu i pozwalają zachować czystość przez długi czas. Wiemy, jakie jest główne przeznaczenie tabletki do protez, pianki do golenia czy oliwki dla dzieci, ale nie każdy zna ich ponadwymiarowe właściwości. Twórczyni profilu @SatisfyingCleaning postanowiła zdradzić nam, do czego te 3 produkty mogą się jeszcze przydać. Okazuje się, że są niezastąpione w sprzątaniu. Pomogą usunąć smugi na kranie czy twardy osad w toalecie. Na dodatek zaparowane lustro też przestanie być problem.

Po zaciekach na kranie nie będzie śladu. Oto rewelacyjny sposób, by się z nimi uporać

Jeśli chcesz poznać najlepszą metodę na zawsze czysty i lśniący kran, to dobrze trafiłeś. Specjalistka w tej dziedzinie radzi, by przetrzeć armaturę szmatką nasączoną niewielką ilością oliwki dla dzieci. Wtedy po zaciekach z wody nie będzie śladu. Ten artykuł można kupić w drogerii, a kosztuje około kilku złotych. Natomiast efekty, jakie daje, są niesamowite. Kropelki wody już nigdy więcej nie będą zasychać na kranie, tylko spływać z niego.

REKLAMA

Ekspertka na swoim profilu @SatisfyingCleaning ma dla internautów jeszcze inne doskonałe sposoby, a niektóre z nich są naprawdę zdumiewające. Przykładowo, jeśli chcesz, przeciwdziałać parowaniu się lustra, przetrzyj szkło pianką do golenia. Gdy z kolei masz kłopot z kamieniem w sedesie, dodaj do niego rozpuszczalną tabletkę do protez. Dzięki temu problem szybko nie powróci.

Sprawdź też, jak umyć toaletę, lustro i kabinę prysznicową.

REKLAMA