Zmieszaj te 2 składniki
fot. screen Youtube / simple & fast

Zmieszaj te 2 składniki, a sobie podziękujesz. Ten paten odmienił moje codziennie funkcjonowanie. Od teraz sprzątanie jest czystą przyjemnością. 

Sprzątanie i czyszczenie niektórych powierzchni często nie jest najprzyjemniejszą czynnością w naszym życiu. Zabiera to szczególnie większą ilość czasu. Problemem jest też zbyt duża ilość chemii do tego przeznaczonej. Mało kto wie, że jest pewien sposób na przygotowanie własnego środka czyszczącego, który nadaje się do każdej powierzchni. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Zmieszaj te 2 składniki, a będziesz robić to już zawsze

Aby stworzyć uniwersalny płyn do czyszczenia wielu różnych powierzchni, zmieszaj ze sobą startą na tarce kostkę mydła i coca colę. Mało kto zdaje sobie sprawę, że to świetna alternatywa dla chemicznych i mocnych środków czyszczących.

Mydło i coca cola stworzą razem prawdziwą bombę czyszczącą, która poradzi sobie z osadami kamienia, plamami rdzy i innymi ciężkimi zabrudzeniami. Koniecznie wypróbuj, wystarczy tylko jedna kostka i jeden napój coca cola o pojemności 250 ml. Wymieszaj to ze sobą i przelej do spryskiwacza lub słoika.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę