Znajoma wróżka zdradziła mi patent
Pixabay

Znajoma wróżka zdradziła mi patent na przyciąganie pieniędzy. Śmiałam się, do momentu, gdy mój portfel nie zaczął dosłownie pękać w szwach! Spróbuj tego triku.

Podobno niektóre rzeczy wydają się być zbyt absurdalne, by uwierzyć w nie do momentu, aż sami ich nie doświadczymy na własnej skórze. Tak właśnie było ze mną, kiedy spotkałam się ze swoją dawno niewidzianą znajomą, która jest wróżką. Spotkanie odmieniło moje myślenie na temat pieniędzy. Znajoma zdradziła mi patent, który przyciąga pieniądze niczym magnes. Sprawdź co trzeba zrobić.

Znajoma wróżka zdradziła mi patent na przyciąganie pieniędzy. Byłam zszokowana efektami

Moja znajoma wróżka opowiedziała mi o energii pieniądza, którą można w łatwy sposób przyciągnąć. Wystarczy mieć pod ręką sól oraz pieniądze – mogą być to monety. Wiele osób nie wierzy w moc jaką mogą mieć pieniądze. Dowiedziałam się, że należy je oczyszczać – sól ma takie właściwości, dlatego posyp ją na monety i pozostaw na krótką chwilę, a potem obmyj wodą. Dzięki temu prostemu patentowi oczyścisz energetycznie swoje pieniądze i będziesz je przyciągać.

Moja znajoma dodała, że można wzmocnić tę energię dzięki cytrynowi. Kiedyś wierzono, że ten kamień szlachetny ma w sobie moc przyciągania sukcesu, zwycięstwa i bogactwa. Należy trzymać go w portfelu. Śmiałam się z tego, ale dzisiaj po stosowaniu tych wskazówek, mój portfel nie jest pusty.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!