REKLAMA

Żółte plamy na poduszce
Pixabay

Żółte plamy na poduszce znikną po zastosowaniu tego triku. Dzięki temu twoje poduszki już zawsze będą mogły wyglądać jak nowe. Sprawdź i wypróbuj.

REKLAMA

Żółte plamy na poduszce spowodowane są przez pot. W nocy, zwłaszcza w lato nasz organizm mocno się poci więc wilgoć pochłaniają nie tylko poszewki, ale przede wszystkim poduszki. Dlatego należy pamiętać o regularnym praniu nie tylko pościeli, ale też poduszek. Sprawdź rewelacyjny trik dzięki któremu pozbędziesz się zażółceń w mgnieniu oka.

Żółte plamy na poduszce znikną po zastosowaniu tego sposobu

REKLAMA

Aby poduszki były jak nowe wystarczy, że zrobisz pewną miksturę: do dużej miski wlej gorącą wodę, następnie dodaj 1/4 szklanki wody utlenionej oraz 2 łyżki sody oczyszczonej. Włóż poduszkę do miski i zalej wodą. Zostaw tak na około godzinę i potem wypłucz oraz włóż do pralki i wypierz.

Po wypraniu włóż poduszkę do suszarki i wysusz wybierając odpowiedni program.  Jeśli nie posiadasz suszarki w łazience, to w przypadku poduszek puchowych musisz poczekać do lata i wietrzyć ją na dworze często przetrzepując lub oddać do pralni, ewentualnie kupić nową.

REKLAMA

Ten trik jest idealny dla osób, które posiadają suszarkę w łazience – koniecznie wypróbuj, a twoje poduszki będą jak nowe.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA