Koszmar, jaki zgotowała 12-latce matka przechodzi najśmielsze wyobrażenia. Dziecko przez lata żyło w prawdziwym horrorze. Była więziona przez swoją rodzicielkę w klatce i oborze dla zwierząt. Dziewczynka porusza się na czworakach zamiast mówić wyje i wydaje dźwięki podobne do szczekania.

Dramat wydarzył się w Rosji. 12-latka wydostała się na wolność uciekając z klatki, w której więziła ją własna matka. Zgodnie z relacjami mieszkańców miasta Orzeł dziecko poruszało się na czworakach i przypominało „przerażone zwierzę”. Dziewczynka nie mówi tylko szczeka, wyje jak pies i śpi na podłodze. Wyglądem przypomina 6-latkę.

Dziecko nie tylko przez lata było zamknięte przez matkę w oborze albo w klatce, ale sprzedawane także przez nią pedofilom za wódkę.

Teraz 12-latka jest pod opieką lekarzy. Matka natomiast zaprzecza, że wykorzystywała córkę i mówi, że upośledzona była od urodzenia.

Ofiara jest ósmym dzieckiem kobiety pochodzącej z Czeczenii. Pozostałe dzieci zostały jej odebrane z uwagi na alkoholizm. Ojciec dziewczynki pochodzący z Białorusi na początku bieżącego roku zmarł.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna