12-latka zbiorowo zgwałcona. Sprawcami są niemal rówieśnicy

fot. Pixabay

Troje nastolatków zgwałciło 12-letnią uczennicę w ramach zemsty za krytykę Palestyny i ukrywanie przed byłym chłopakiem jej wyznania. Dziewczynka jest Żydówką, a chłopak – Muzułmaninem. Gdy nastolatek się o tym dowiedział, skrzyknął kolegów, a następnie zaciągnął bezbronną 12-latkę do opuszczonej hali. Tam była przypalana, bita, a na końcu kolejno gwałcona przez dzieci w wieku od 13 do 14 lat.

REKLAMA

Przerażające doniesienia z jednej z dzielnic Paryża – dzieci torturowały, a potem zbiorowo zgwałciły niewiele młodszą dziewczynkę. O sprawie donosi francuski „Le Monde” a także izraelski „Times Of Israel”, bo ofiarą była Francuzka żydowskiego pochodzenia.

Trzech nastolatków w wieku od 13 do 14 lat zaatakowało w stolicy Francji znaną im 12-letnią dziewczynkę. Jak dowiadujemy się z zagranicznych mediów – 12-latka „chodziła” wcześniej z jednym z napastników.

REKLAMA

Młodociani sprawcy zmusili dziewczynkę, żeby poszła z nimi do opuszczonego hangaru. To, co ją tam spotkało, 12-latka zapamięta prawdopodobnie już na całe życie. Nastolatkowie sprawili jej istne piekło na ziemi – przypalali ją zapalniczką grożąc, że spalą jej twarz, a potem dotkliwie pobili. Na koniec każdy z chłopców odbył z dziewczynką wymuszony stosunek seksualny. 12-latka została m.in. brutalnie zgwałcona analnie.

Po wszystkim nastolatkowie zagrozili dziewczynce, że jeśli komukolwiek powie o tym, co zaszło w hangarze – zabiją ją. 12-latka opowiedziała o wszystkim rodzicom zaraz po powrocie do domu.

Brutalna zemsta dzieci z Paryża. Nastolatek zgwałcił z kolegami 12-letnią dziewczynkę – za wyznanie i krytykę Palestyny

Horror – jak wynika z zeznań byłego chłopaka dziewczynki – był jego prywatną, ale także ideologiczną zemstą. Chłopiec pochodzący z muzułmańskiej rodziny powiedział śledczym, że ofiara zataiła przed nim swoje pochodzenie oraz wyznanie. Wyznawanie judaizmu oraz krytyka Palestyny miała ostatecznie sprawić, że wraz z kolegami bestialsko potraktował dziewczynkę.

REKLAMA

Jak zwraca uwagę „Le Parisien” – w telefonie jednego z młodocianych podejrzanych znaleziono treści wymierzone w Izrael. Były to m.in. zdjęcia spalonej flagi tego kraju. To jednak nie wszystko. Nastolatkowie mieli zarejestrować zbiorowy gwałt na 12-latce.

Całą trójka została aresztowana przez francuską policję. Chłopcy przyznali się do zarzucanego im czynu. Obecnie przebywają w zamknięciu.

Udostępnij: