REKLAMA

Gwałt zbiorowy na 13-latce. Egipcjanie zgwałcili młodą Włoszkę
fot. Pixabay

Włoskie media donoszą o przerażającej napaści na Sycylii. Na oczach swojego starszego kolegi 13-letnia dziewczynka została zgwałcona przez nielegalnych imigrantów. W czasie, gdy dwóch z nich brutalnie gwałciło młodziutką nastolatkę, pięciu innych przytrzymywało 17-letniego kolegę dziewczynki i przyglądało się bestialskim czynom zwyrodniałych ziomków. Jak się okazuje – wszyscy sprawcy pochodzą z Egiptu. Dwóch z nich to nieletni.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek samym centrum Katanii, na włoskiej wyspie Sycylii. Około godziny 19:30 młodzi Włosi – chłopak w wieku 17 lat i dziewczyna w wieku 13 lat – przechadzali się alejkami parku wokół Villi Bellini, kiedy zostali osaczeni przez grupę cudzoziemców. Ośmiu mężczyzn zaciągnęło zaskoczoną dwójkę do znajdującej się niedaleko publicznej toalety. Tam zwyrodnialcy dali pokaz swojej nikczemności.

Pięciu napastników przytrzymywało nastolatka, w czasie gdy dwóch innych rozebrało i zgwałciło 13-latkę – donosi włoska gazeta „La Repubblica”. „Błagam was, błagam, nie róbcie mi krzywdy, puśćcie mnie” – miała powtarzać kilka razy, zeznała później śledczym ofiara. Krzyczał też 17-latek, błagając oprawców, żeby zostawili ją w spokoju. Nie mógł zrobić nic innego, gdyż przytrzymywało go kilku z nich.

REKLAMA

Gwałt zbiorowy na 13-letniej Sycylijce. Policja zatrzymała siedmiu nielegalnych imigrantów z Egiptu

Według dziennika „Corriere della Sera”, dziewczynka była gwałcona przez 30 minut.

W końcu napastnicy odpuścili. Przerażeni nastolatkowie wybiegli na ulicę i zawołali na pomoc przypadkowych przechodniów. Dopiero oni zadzwonili po pogotowie i na policję. 13-latka została przewieziona do szpitala.

REKLAMA

Siedmiu napastników zatrzymano po kilku godzinach poszukiwań. W niedzielę włoska policja poinformowała, że dziewczynka zidentyfikowała dwóch mężczyzn, którzy ją gwałcili. Pozostałych pięciu rozpoznał jej przyjaciel.

Jak podaje „Corriere della Sera” – wszyscy napastnicy to obywatele Egiptu. We Włoszech są od niedawna. Do Europy dostali się nielegalnie. Pięciu z nich to dorośli, dwóch ma poniżej 18 lat.

REKLAMA