plaża
fot. Dreamstime

Policja już aresztowała sprawcę brutalnego gwałtu na 15-latce. Do dramatycznych scen doszło w biały dzień, na oczach plażowiczów! 17-latek o „azjatyckiej urodzie” miał wciągnąć dwa lata młodszą dziewczyną tam, gdzie woda była głębsza, a następnie wykorzystać ją seksualnie.

Do zdarzenia doszło 18 lipca, na plaży w Bournemouth, w Wielkiej Brytanii. 17-letni chłopak – jak podała policja, „o azjatyckiej urodzie” – pochodzący z Warwickshire, a oryginalnie z Pakistanu, przebywał na plaży, gdzie ofiara grała w piłkę ze znajomymi. W pewnym monecie piłka wyleciała poza obszar gry, a nastolatka po nią poszła.

Pech chciał, że piłka spadła obok 17-latka, który odmówił jej odrzucenia do 15-latki. Kiedy ta podeszła bliżej, chłopak złapał ją i zaczął wciągać na głęboką wodę. Jak zeznała dziewczyna – w pewnym momencie straciła grunt pod nogami a nikt nie widział, co działo się pod wodą. 17-latek wykorzystał ją wtedy seksualnie.

Policja w krótkim czasie rozpoczęła poszukiwania podejrzanego o pakistańskich korzeniach. Został aresztowany w Warwickshire. Postawiono mu zarzut gwałtu.

Co ciekawe, nie był to jedyny atak tego dnia. Jak powiedziała lokalna policja, grupa innych młodych mężczyzn „o azjatyckiej urodzie” miała zaczepiać plażowiczki i wyciągać od nich nazwy użytkownika ich kont na snapchacie. Później te same dziewczęta musiały wymieniać z nimi wiadomości.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę