18-latek rzucił się na matkę i zaczął ją dusić! Powód? Chciał grać w gry komputerowe

REKLAMA

Chłopak przy komputerze spędzał całą noc. Grał w gry, ale przy tym bardzo głośno rozmawiał przez mikrofon, co nie pozwalało spać całej rodzinie. W końcu interweniowała matka. Zdesperowany gracz rzucił się na nią. 18-latek zaczął ją dusić więc ta wezwała policję. Ustalono, że takie agresywne zachowania miały miejsce wcześniej. Teraz młodemu mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

– Funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy 41-letnią kobietą i jej 18-letnim synem doszło do sprzeczki, ponieważ ten całą noc używał laptopa i głośno rozmawiał przez mikrofon. Kiedy matka poprosiła go o wyłączenie urządzenia, syn rzucił się na nią, szarpał ją za włosy, popychał i dusił – informuje rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV na Woli podkomisarz Marta Sulowska.

REKLAMA

Okazało się, że 18-letni Daniel G. już wcześniej przez całe noce grał i zachowywał się podczas zabawy głośno. Rozmawiał przez mikrofon komputerowy i wydawał przy tym dziwne odgłosy. Pozostali członkowie rodziny nie mogli przez to spać, a dodatkowo swój pokój dzielił z rodzeństwem.

Nocne interwencje matki przeciągały się już od lutego tego roku i zawsze kończyły się agresją gracza. Daniel G. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. – Mężczyzna usłyszał w wolskiej komendzie zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Za to przestępstwo grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności – mówi rzeczniczka policji.

REKLAMA

Podziel się: