Pijani rodzice opiekowali się czwórką dzieci. Libacja trwała kilka dni
fot. Twitter | @Policja_KSP

Policjanci z Ożarowa otrzymali informację, że 32-latek z powiatu sandomierskiego od niemal roku nęka kobietę. Dzień później został zatrzymany i jak się okazało, regularnie wysyłał 23-latce prezenty, wydzwaniał do niej i obserwował jej dom.

Mundurowi otrzymali zgłoszenie o tej sprawie w czwartek 17 sierpnia. Zaledwie dzień później 32-latek został zatrzymany na podstawie zawiadomienia, zgodnie z którym miał on regularnie nękać 23-letnią kobietę.

Mężczyzna był niezwykle nachalny i nieustannie wydzwaniał do kobiety, wysyłał jej szereg wiadomości, a nawet obserwował posesję, na której mieszkała. Nie pomagało nawet jego odstraszanie i ignorowanie.

23-latka otrzymywała od mężczyzny różnego rodzaju upominki, w tym słodycze, alkohol, zaproszenia na wesele czy strażacką czapkę. Kobieta stanowczo odmawiała i twierdziła, że żadne prezenty jej nie przekonają. Nie chciała utrzymywać z nim kontaktu.

32-latek noc spędził w policyjnej celi. W piątek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Opatowie, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Grozi mu do 3 lat więzienia.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!