REKLAMA

19-latek z Suwałk z 354 zarzutami
fot. Pixabay

Do skandalicznego incydentu doszło na ulicy w Piekoszowie. 33-letni mężczyzna wdał się w utarczkę słowną z 12-latkiem, po czym go zaatakował. W wyniku tego nastoletni chłopiec został przetransportowany do szpitala.

REKLAMA

W wyniku zdarzenia, do którego doszło na jednej z ulic w Piekoszowie w województwie świętokrzyskim, zatrzymany został 33-letni mężczyzna. Jest on podejrzany o pobicie 12-latka, który w efekcie tego trafił do szpitala. Sprawca natomiast znalazł się w areszcie policyjnym.

Młodsza aspirant Małgorzata Perkowska-Kiepas, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kielcach poinformowała, że zgłoszenie o pobiciu chłopca napłynęło w sobotnie popołudnie. Zgłosili je świadkowie zdarzenia.

REKLAMA

– Jak wynika z pierwszych wstępnych ustaleń policjantów, do idącego ulicą 12-latka podszedł mężczyzna. Doszło pomiędzy nimi do utarczki słownej, a następnie mężczyzna zaatakował nastolatka – przekazała rzeczniczka.

Po ataku mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, ale niedługo później został zatrzymany. 33-letni napastnik znajduje się obecnie w areszcie, a policja wszczęła śledztwo w celu ustalenia, jak przebiegała cała sytuacja i jakie miały miejsce okoliczności, które do niej doprowadziły.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA