50-latek chciał zamordować siostrę. Kobieta była w ciąży!

Mężczyzna z Grodziska Wielkopolskiego po spożyciu alkoholu zaczął grozić swojej ciężarnej siostrze. 50-latek miał zamiar zabić kobietę. W porę zareagowała policja.

   

Dramatyczne sceny rozegrały się 16 lutego około godz. 15:00. Wówczas też policja z Grodziska Wlkp. została zawiadomiona o awanturze domowej.

– Okazało się, że sprawcą interwencji jest 50-latek, który groził pozbawieniem życia członkom swojej rodziny. Mężczyzna będąc w stanie upojenia alkoholowego, mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu był agresywny i groził pozbawieniem życia swojej siostrze będącej w zaawansowanej ciąży. Funkcjonariusze szybko opanowali sytuację i zatrzymali awanturującego się mężczyznę. Trafił on do policyjnego aresztu – informują policjanci mundurowi.

   

Mężczyzna został aresztowany tymczasowo. Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce za groźby karalne można trafić do więzienia na 2 lata. W przypadku powrotu do przestępstwa oraz innych ciążących na nim czynów karalnych, sprawcy grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności. Agresywny 50-latek będzie także odpowiadać za inne przestępstwa w ramach recydywy.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News