Tragicznie zakończyła się próba zdania jednego z egzaminów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rybniku. Zdająca 68-letnia kobieta potrąciła przebywającego na tym samym terenie egzaminatora, w wyniku czego mężczyzny nie udało się uratować.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 13:30 na planu manewrowym rybnickiego WORD-u. Relację z miejsca wypadku przeprowadził młodszy aspirant z zespołu prasowego śląskiej policji, Olaf Burakiewicz, który przyznał, że kobieta potrąciła przebywającego nieopodal egzaminatora, poruszającego się po płycie placu. Niestety, obrażenia zakończyły się dla niego fatalnie.

68-latka zdawała swój własny egzamin na prawo jazdy, podczas gdy 35-letni mężczyzna w tym samym czasie czuwał nad tokiem jazdy innej osoby. Znajdował się on w bliskiej odległości od miejsca, w którym kobieta przemieszczała się samochodem.

Wywiadu w tej sprawie udzielił ponadto zastępca dyrektora katowickiego WORD-u, Roman Bańczyk, przekazując szczegółowe informacje na temat wypadku. Według jego ustaleń, do potrącenia egzaminatora doszło w trakcie wykonywania drugiego z koniecznych zadań, czyli jazdy pasem ruchu do przodu i do tyłu. Ponadto WORD w Rybniku zabezpieczył nagrania ze wszystkich kamer, które niebawem przydadzą się do rozpoczętego w tej sprawie śledztwa.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna