70-letni nożownik zaatakował w galerii handlowej. Dwie osoby zostały ranne [WIDEO]

Nożownik zaatakował we wrocławskiej galerii. Ciężko ranny taksówkarz
fot. TikTok

Nagranie z szokującego zdarzenia, które miało miejsce we wrocławskiej galerii handlowej obiegło internet. Mężczyzna, uzbrojony w nóż, zaatakował narzędziem dwóch taksówkarzy. Po zatrzymaniu okazało się, że nożownik ma 70 lat.

REKLAMA

Tragiczne sceny rozegrały się przed galerią handlową Wroclavia. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 12 września. Jak podaje „Radio Wrocław” – pokłosiem niebezpiecznych scen była awantura na pobliskim parkingu dla taksówek.

70-letni mężczyzna miał zaatakować jednego z taksówkarzy, po czym rzucił się do ucieczki. Wbiegł do galerii z ostrzem w ręku. Ścigał go drugi taksówkarz, który zaraz potem został zraniony. Przed galeryjnymi sklepami polała się krew.

Krwawy atak 70-letniego nożownika w galerii Wroclavia. Jeden z rannych jest w stanie ciężkim

Do internetu trafiło nagranie, na którym widać zdezorientowanego, starszego mężczyznę z nożem w ręku, który błądzi pomiędzy tłumnie zebranymi w galerii klientami. 70-latek chodził żwawo w dookoła kanapy, stojącej na środku korytarza, a ludzie odskakiwali w obawie przed ściśniętym w jego dłoni nożem. Film – udostępniony na TikToku – przedstawia najprawdopodobniej chwile tuż po zdarzeniach, które zostały opisane wyżej.

REKLAMA

Jak poinformowała Małgorzata Dziewońska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu – dwóch poszkodowanych taksówkarzy trafiło do szpitala. 70-letniego nożownika udało się natomiast zatrzymać. Obezwładnili go ochroniarze z Wroclavii. Według „Faktu”, stan jednego z taksówkarzy jest ciężki.

„Czynności są w toku. Zabezpieczyliśmy monitoring. Zatrzymano 70-latka, który nie został jeszcze przesłuchany” – powiedziała Dziewońska.

Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę spowodowało krwawe sceny we wrocławskiej galerii. Według „Gazety Wrocławskiej”, awantura zaczęła się od uderzenia ręką w dach jednej z taksówek. Wówczas taksówkarz wysiadł z samochodu, po czym rozpętała się awantura, w której trakcie mężczyzna został zraniony przez 70-latka.

https://www.tiktok.com/@izotov.www/video/7142485365864074502?is_from_webapp=v1&item_id=7142485365864074502

REKLAMA

Podziel się: