Adam Lipiński: Opozycja totalna jest debilną koncepcją!

„Oczekuję, że Marian Banaś przestanie być prezesem NIK. Powinien sam złożyć dymisję, szkodzi nam. Sobie zresztą też” – powiedział Adam Lipiński w internetowej części Porannej rozmowy RMF FM. Lipiński mówił też, że zna kilka „magicznych sposobów” na pozbycie się szefa NIK, ale nie chce ich jeszcze zdradzać.

Robert Mazurek zapytał również o porażkę PiS w wyborach do Senatu. „Żal nam straconego Senatu” – powiedział wiceprezes PiS, ale zastrzegł, że nie angażuje się w rozmowy, które miałyby przekonać do PiS senatorów opozycji. Liczy jednak, że senatorowie sami przejdą do PiS. „Jak zobaczą destrukcję działania Senatu, to może zmienią zdanie. Bo główny problem polega na debilnym sformułowaniu totalnej opozycji” – powiedział Adam Lipiński.

Czytaj także:  „Było dużo przekleństw, co drugie słowo to k***a”. Oburzony Wałęsa wyszedł ze sztuki o „Solidarności” i poszedł na piwo

Adam Lipiński pełni też funkcję pełnomocnika rządu ds. równego traktowania. Robert Mazurek zapytał swojego gościa o sukcesy na tym polu. „Jestem pełnomocnikiem ds. równego traktowania od trzech lat. Czy w tym czasie były jakieś spory i afery z tym związane? Nie. A wcześniej były” – odparł Lipiński.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.