Aktorka znana z „M jak miłość” kandydatką PiS na szefową sejmowej komisji rodziny. Wypominają jej, że…

Portal wPolityce.pl informuje, że PiS rozważa zastąpienie Magdaleny Biejat z klubu Lewicy, która pełni funkcję szefowej sejmowej komisji rodziny, przez Dominikę Chorosińską (Figurską).

Te doniesienia wywołały burzę w internecie, gdyż Chorosińska, która w październiku została posłanką PiS, przed laty zasłynęła pozamałżeńskim romansem. „Świetna wiadomość, aż mnie zatkało! Kwalifikacje ma takie same jak Banaś do szefowania NIK”, skomentował propozycję PiS jeden z internautów.

Dominika Chorosińska od dłuższego czasu nie kryje sympatii do PiS. Jest też związana z tą partią, gdyż przed wyborami do Sejmu została już radną sejmiku mazowieckiego z listy PiS, a także była też kandydatką tej partii w wyborach do europarlamentu.

Czytaj także:  Polityk PSL wzywa Kidawę-Błońską do rezygnacji z walki o prezydenturę i do poparcia Kosiniaka-Kamysza!

Obecnie aktorka, która w przeszłości zdradzała swojego męża i ma nawet dziecko z tego romansu, promuje katolickie wartości i mówi o tym, że „wierność jest sexy”.

Chorosińska zasłynęła także tym, przed wyborami oblała na antenie jednej z rozgłośni radiowych banalnie prosty test z wiedzy dotyczącej polskiego systemu politycznego. Nie wiedziała ani ilu jest posłów i ilu senatorów, ani po osiągnięciu jakiego wieku można wystartować na prezydenta.


Komentarze