„Zapraszam do odwiedzenia i obserwowania @AndrzejDuda2020”, napisał w czwartek na Twitterze prezydent Duda. Jak się dowiadujemy dalej, jest to oficjalny profil KW kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy w tegorocznych wyborach prezydenckich.

Profil ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy ruszył w przededniu konwencji wyborczej prezydenta, która ma się odbyć w sobotę 15 lutego w Warszawie i zapowiadana jest w mediach jako wydarzenie z rozmachem, w iście amerykańskim stylu.

Uruchomienie specjalnego, wyborczego konta prezydenta Dudy na pewno zostało zaplanowane z dużym wyprzedzeniem i nikt nie mógł nawet przewidzieć, że akurat 14 lutego, a więc przy okazji  dzień miło kojarzących się Walentynek, nie okaże się zbyt fortunnym terminem.

Jednak po wydarzeniach, jakie miały miejsce w Sejmie 13 lutego – gdy posłanka Joanna Lichocka pokazała środkowy palec, a partia rządząca przegłosowała przyznanie 2 miliardów złotych TVP, a nie, jak chciała opozycja, przeznaczenie ich na leczenie chorych na raka – emocje w sieci sięgają zenitu.

Internauci swoje niezadowolenie dla PiS wyrazili też na nowo utworzonym twitterowym profilu prezydenta Dudy, zamieszczając liczne posty ze zdjęciem Lichockiej i ze słowami krytyki pod adresem partii Kaczyńskiego i popieranego przez nią kandydata w majowych wyborach.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!