Arcybiskup Jędraszewski: Ideolodzy LGBT i gender chcą nam odebrać naszą polską ziemię

– Przez nietolerancję, agresywne ataki, prowokacje ze strony zwolenników ideologii gender i LGBT próbuje się nam odebrać naszą polską, od 1050 lat chrześcijańską, ziemię – mówił abp Marek Jędraszewski podczas mszy odprawionej w intencji pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich, która zginęła w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. W nabożeństwie uczestniczyli czołowi politycy PiS, w tym Jarosław Kaczyński.

   

Metropolita krakowski dużą część kazania poświęcił zagrożeniom dla niepodległości Polski ze strony mniejszości seksualnych.

– Dzisiaj próbuje się odebrać nam polskość poprzez nową ateistyczną ideologię, która odrzuca Boga, ojczyznę, naród i godność osoby ludzkiej, opartej na wierze w Boga Ojca i która wszystko pragnie budować na bożku seksie – stwierdził hierarcha podczas kazania.

   

Jędraszewski podkreślił, że „temu bożkowi mają oddawać hołd już 4-letnie dzieci, odpowiednio instruowane w przedszkolach i uczone tam masturbacji i samozadowolenia cielesnego”. – Dzisiaj usiłuje się przeprowadzać dzieci przez seks i zabijać w nich niewinność dziecięcego wieku – zauważył.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News