Arłukowicz rezygnuje z walki o przywództwo w PO. Woli wesprzeć w kampanii Kidawę-Błońską

– Już dzisiaj podjąłem decyzję o przerwaniu swojej kampanii wewnętrznej i wsparciu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w kampanii wyborczej. Dzisiaj staję obok Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, oddaję się do pełnej dyspozycji na najbliższe miesiące i ruszamy z panią marszałek w kampanię – powiedział w piątek podczas wspólnej konferencji z kandydatką PO na prezydenta Małgorzatą Kidawą-Błońską eurodeputowany KO Bartosz Arłukowicz.

   

Polityk poinformował równocześnie, że rezygnuje z ubiegania się o fotel przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

   

Małgorzata Kidawa-Błońska podkreśliła, że jej kampania „musi być zrobiona w zupełnie inny sposób niż wszystkie kampanie, które były w ostatnich latach”. – Musi mieć inną energię, inny sposób dialogu z ludźmi, a Bartek Arłukowicz jest najlepszą osobą do tego, żeby uwalniać energię Polaków, żeby z nimi rozmawiać, ze mną jeździć po Polsce – zaakcentowała.

– Dzisiaj mam na pokładzie bardzo ważną osobę, bo nikt tak jak Bartek Arłukowicz nie potrafi robić kampanii społecznej, nie potrafi docierać do ludzi w najmniejszych miejscowościach, nie potrafi z nimi prowadzić dialogu – dodała wicemarszałek Sejmu.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News