Atak na komisariat policji w Szubinie! Mężczyzna obrzucił budynek koktajlami Mołotowa!

W Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim próbowano podpalić komisariat policji. Mężczyzna zaczął rzucać koktajlami Mołotowa. W efekcie budynek stanął w ogniu. W całym incydencie nikt na szczęście nie ucierpiał.

Sprawca podjechał samochodem pod siedzibę policji dziś około godz. 9. Wyszedł z pojazdu i rozpoczął torpedowanie komisariatu koktajlami Mołotowa. W końcu udało mu się wybić szybę w oknie dyżurki.

Inny koktajl rozbijając się o elewację wzniecił płomienie. Szybko jednak udało się je ugasić i nikt nie został poszkodowany.

Jakie były motywy desperata, tego na razie nie wiadomo. Informacje przekazane przez RMF FM mówią, że mężczyzna, który zaatakował komisariat to 45-letni mieszkaniec gminy Szubin. W trakcie zatrzymania był na tyle agresywny, że funkcjonariuszom nie udało się wykonać testu na obecność alkoholu w organizmie. Następnie sprawcę przetransportowano do szpitala psychiatrycznego na obserwację.

Czytaj także:  Kuchciński: Zaproszenie przez Dudę to jedyna okazja dla Trzaskowskiego, by znalazł się w Pałacu Prezydenckim

Komentarze