„Auschwitz to polski Disneyland”! Skandaliczna wypowiedź kandydata do Parlamentu Europejskiego!

– Holokaust nigdy się nie wydarzył. Według rosyjskich danych w Auschwitz zginęło około 70 tys. Żydów. Te dane potwierdził Czerwony Krzyż, który miał swobodny dostęp do obozów. – Te szokujące słowa wypowiedział podczas spotkania z wyborcami w Rabacie startujący w wyborach do europarlamentu skrajnie prawicowy maltański polityk Norman Lowell.  Określił przy okazji KL Auschwitz mianem „polskiego Disneylandu”.

Czytaj także:  Wyszkowski o prezydent Dulkiewicz i europosłance Adamowicz: Na ulice wychodzą demonstranci, ale wychodzą też ulicznice

– Żydzi umierali na tyfus, czerwonkę i z głodu, bo ich sojusznicy zbombardowali tory kolejowe – mówił Lowell, wyjaśniając, że więźniowie obozu nie ginęli z rąk Niemców, a wyłącznie dlatego, że do obozu nie docierało z winy aliantów jedzenie oraz lekarstwa ratujące życie.

Czytaj także:  Poseł Czarnek z PiS: Europosłowie PO i Lewicy dopuścili się zdrady Polski

O zaprzeczających ludobójstwu niemieckiemu wypowiedziach Lowella poinformował portal lovinmalta.com. Na wiecu wyborczym prawicowy polityk został wprost spytany o to, czy neguje Holokaust. – Jak można zaprzeczyć temu, co się nigdy nie wydarzyło? Cała ta mistyfikacja jest największym kłamstwem od czasów Dziewicy Maryi – stwierdził w odpowiedzi.

Lowell jest założycielem i przywódcą ugrupowania Imperium Europa. Jego celem jest doprowadzenie do tego, by Europa stała się jedną jednostką polityczną zamieszkaną wyłącznie przez osoby o białym kolorze skóry.

Czytaj także:  Wyszkowski o prezydent Dulkiewicz i europosłance Adamowicz: Na ulice wychodzą demonstranci, ale wychodzą też ulicznice

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.