Awantura na spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim w Garwolinie! Doszło do szarpaniny i do akcji wkroczyła policja! WIDEO

Na spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim, któremu towarzyszyli prominentni politycy PiS, Krzysztof Tchórzewski i Marek Suski, doszło do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Obecni w hali, w której przemawiał szef rządu, Obywatele RP rozwinęli transparenty, które bardzo nie spodobały się zwolennikom PiS.

   

Na transparencie skrót „PiS” został rozwinięty jako „Pycha i Szmal”. Zwolennicy PiS uczestniczący w spotkaniu nie chcieli jednak, by takie hasło, obraźliwe dla popieranej przez nich partii, było widoczne zbyt długo. W związku z tym jeden z mężczyzn zaczął się szarpać się z kobietą, która wyjęła transparent. Przeciwnicy rządu rozpostarli na oczach premiera również transparent z napisem „Nie kłam”.

W garwolińskiej hali doszło nie tylko do agresji słownej, ale także fizycznej i w ruch poszły łokcie. Słowne utarczki trwały także przed budynkiem. Musiała interweniować policja.

   

W hali było około 500 osób. W spotkaniu miał uczestniczyć Jarosław Kaczyński, jednak w związku z jego stanem zdrowia zastąpił go premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu swoje wystąpienie w Garwolinie poświęcił głównie programom socjalnym PiS oraz inwestycjom w niewielkich gminach.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News