Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości z aprobatą odniósł się do incydentów wywołanych przez sympatyków ugrupowań narodowych, jakie miały miejsce podczas warszawskiej manifestacji środowisk narodowych. Podczas niej doszło do starć z policją, podpalono również jedno z mieszkań w kamienicy przy Al. 3 Maja.

„Jeśli chcemy zwyciężyć, musimy stać się na nowo rycerzami”, napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz. Zwrócił się również z odezwą „do kibiców, którzy mają ogromny potencjał, dlatego, że w świecie bez zasad oni mają jakiekolwiek zasady”.

„To wy możecie stać się stać się prawdziwymi rycerzami! To Wy dzisiaj możecie zdobyć naprawdę Jerozolimę!”, zaapelował. „To Wy dzisiaj możecie podnieść ten Naród, tę naszą Ojczyznę z gruzów, uchronić ją przed tym zepsuciem, które idzie z Zachodu!”, oświadczył.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zaapelował do kibiców, by połączyli swoje siły z narodowcami „Do tego wszystkiego ja Was dzisiaj wzywam! Do tego, żebyśmy powstali! Inaczej przegramy tę wojnę!”, napisał Bąkiewicz na Twitterze.

 


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!