Bąkiewicz o zamieszkach narodowców na Marszu Niepodległości: Musimy stać się na nowo rycerzami i podnieść ojczyznę z gruzów!

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości z aprobatą odniósł się do incydentów wywołanych przez sympatyków ugrupowań narodowych, jakie miały miejsce podczas warszawskiej manifestacji środowisk narodowych. Podczas niej doszło do starć z policją, podpalono również jedno z mieszkań w kamienicy przy Al. 3 Maja.

„Jeśli chcemy zwyciężyć, musimy stać się na nowo rycerzami”, napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz. Zwrócił się również z odezwą „do kibiców, którzy mają ogromny potencjał, dlatego, że w świecie bez zasad oni mają jakiekolwiek zasady”.

Czytaj także:  Kowalski: Polska na członkostwie w UE straciła finansowo
 

„To wy możecie stać się stać się prawdziwymi rycerzami! To Wy dzisiaj możecie zdobyć naprawdę Jerozolimę!”, zaapelował. „To Wy dzisiaj możecie podnieść ten Naród, tę naszą Ojczyznę z gruzów, uchronić ją przed tym zepsuciem, które idzie z Zachodu!”, oświadczył.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zaapelował do kibiców, by połączyli swoje siły z narodowcami „Do tego wszystkiego ja Was dzisiaj wzywam! Do tego, żebyśmy powstali! Inaczej przegramy tę wojnę!”, napisał Bąkiewicz na Twitterze.

 

   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS