Beata Mazurek: Nie będziemy milczeć, jak Platforma nas szkaluje!

– Ja mówię: dosyć szkalowania Jarosława Kaczyńskiego! – oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Posłankę oburzył fakt, że Platforma Obywatelska zapowiedziała złożenie do prokuratury wniosku dotyczącego możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa PiS w związku z kampanią billboardową „Sprawiedliwe sądy”.

   

– Trzydzieści lat ten człowiek był nieustannie atakowany. Czas to skończyć – powiedziała Beata Mazurek. – Wszelkie wypowiedzi szkalujące naszych polityków w zakresie reformy sądownictwa, które będą powielane, które są zawarte w tym wniosku, będą skutkowały tym, że będziemy składać wnioski do sądów w sprawach cywilnych o ochronę dóbr osobistych, w tym o ochronę dobrego imienia – zagroziła.

Kampania „Sprawiedliwe sądy” jest realizowana przez Polską Fundację Narodową, której celem statutowym jest budowa pozytywnego wizerunku Polski w kraju i za granicą. Akcja billboardowa, która znalazła się w ogniu krytyki opozycji, miała pokazać polskiej i zagranicznej opinii publicznej istotę reformy sądownictwa przeprowadzanej przez rząd PiS. Na ulicach w całym kraju pojawiły się billboardy z hasłem „Niech zostanie tak jak było. Czy na pewno tego chcesz?”.

   

Zdaniem Platformy Obywatelskiej Polska Fundacja Narodowa za pieniądze podatnika realizuje kampanię propagandową jednej partii politycznej, czyli PiS. Zastrzeżenia polityków opozycji budzi również fakt, że zajmująca się public relations firma Solvere, która jest twórcą kampanii „Sprawiedliwe sądy”, została założona przez dwoje byłych pracowników kancelarii premier Beaty Szydło – Piotra Matczuka i Annę Plakwicz.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

3 thoughts on “Beata Mazurek: Nie będziemy milczeć, jak Platforma nas szkaluje!

  • 21 września 2017 o 19:27
    Permalink

    mazurkowa,pierwszy raz slysze,ze ten zwykly posel ,twoj guru ,byl atakowany 30 lat . Tobie Becia ,atak i szkalowanie pomylilo sie z mowieniem i pisaniem prawdy o tym podlym do szpiku kosci i ostatniej kropli krwi czlowieczku. Ciekawe rozroznianie pojec jest w sekcie pisowskiej . Jak wy klamiecie i szkalujecie ludzi , to nazywacie to prawda , mowienie prawdy przez normalnie myslacych ludzi nazywacie szkalowaniem i grozicie pozwami sadowymi .Wstyd ,po stokroc wstyd . Nie jestescie godni nazywaniem sie Polakami . W czasie IIWS wlasnie tacy ,jak wy zostawali kapusiami i kolaborantami .

Komentarze są wyłączone.