Najprawdopodobniej we wrześniu na ekrany kin wejdzie najnowszy film Patryka Vegi „Pętla”. Już jednak dziś towarzyszy mu atmosfera skandalu. Obraz dotyczy bowiem tzw. afery podkarpackiej, w którą zamieszani mają być prominentni polscy politycy. Reżyser zapowiedział, że jeszcze przed premierą ujawni sekstaśmy z ich udziałem.

– Mam cały plecak nagrań, które będę publikował – powiedział Vega w rozmowie z portalem se.pl. – Tam są rzeczy niezwykłe, łącznie z tym, jak rosyjskie służby próbują werbować właścicieli klubów w Polsce. Również są nagrania, na których ludzie uprawiają seks – stwierdził.

Reżyser ujawnił, że seksangrania, w których główne role grają politycy i celebryci, opublikuje jeszcze przed premierą filmu. Nie boi się procesów.

– To jest nieuniknione, że taki film musi dotknąć ludzi, więc ja się z tymi procesami godzę, że one mogą ewentualnie nastąpić. Uważam, że mam tak silny materiał dowodowy i tyle rzeczy popartych faktami, że nie boję się takiej konfrontacji – podkreślił.

Jak wynika z oficjalnego zwiastunu „Pętli”, w filmie poruszony zostanie także wątek pięściarza Dawida „Cygana” Kosteckiego, który dysponował wiedzą na temat afery i który – zgodnie z oficjalną wersją – popełnił w więzieniu samobójstwo. Vega podważa tę tezę.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!