Aktywiści lewackiej Antify, którzy podczas szczytu G-20 dewastowali Hamburg i miasto zamienili w piekło, szykują się teraz do rozróby w Poznaniu. Chcą uniemożliwić organizację spotkania z liderem Ruchu Narodowego posłem Robertem Winnickim, które ma się odbyć 15 listopada.

Na francuskim lewicowym portalu Le Horde znalazło się ogłoszenie zachęcające do udziału w demonstracji w Poznaniu francuskich i niemieckich antyfaszystów, chcących zakłócić wizytę Winnickiego i zablokować spotkanie z jego zwolennikami.

– Wygląda na to, że szykuje się najazd hord lewackiej dziczy, która będzie chciała doprowadzić do ulicznych awantur. Mam nadzieję, że państwo polskie skutecznie to uniemożliwi – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” Winnicki.

Okazuje się, że Antifę poprosili o wsparcie antyfaszyści z Poznania. Wezwali do przyjazdu i demonstrowania sprzeciwu wobec wizyty prawicowego posła, którego nazywają „neofaszystą propagującym ksenofobię”.

Tygodnik „Do Rzeczy” pisze, że w reakcji na akcję Antify, w mediach społecznościowych już zwołują się narodowcy z całej Polski, którzy będą chcieli odeprzeć atak lewackich bojówek.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę