„Będziemy szli po wyborcze zwycięstwa”. Arłukowicz chce zostać szefem PO i odbudować pozycję partii! (WIDEO)

Europoseł Bartosz Arłukowicz wystartuje w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Polityk, który został wybrany do PE z list Koalicji Europejskiej, jeszcze przed świętami zapowiadał, że bierze pod uwagę zgłoszenie swojej kandydatury na szefa partii. Teraz jest już to przesądzone, decyzja zapadła.

   

– Przed nami bardzo ważne wybory. Wybory przewodniczącego PO. Postanowiłem wystartować w tych wyborach. Chcę wam obiecać, że zrobię wszystko, żeby zbudować taki zespół ludzi, który będzie gwarantował to, że z pełną determinacją i siłą będziemy szli po wyborcze zwycięstwa – mówi Arłukowicz w nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych.

   

Eurodeputowany tłumaczy, że PO powinna być „partią społeczną, organizmem tętniącym życiem”. – Musimy pracować z ludźmi codziennie na ulicach – stwierdza.

Polityk jednocześnie wyjaśnia, że Platforma Obywatelska musi wykorzystywać potencjał i energię samorządowców, w tym radnych, wójtów i burmistrzów. – I tysięcy ludzi, którzy od lat budują nasze poparcie społeczne w terenie – dodaje Arłukowicz.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News